Xi'an ChenFeng Biotech Co.,Ltd.

Kalite, işletmenin hayatı, kurumsal gelişimin ruhu ve rekabetin özüdür.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Kas Kazanç 10mg Oral Turinabol Tabletler Vücut Geliştirme İçin Anabolik steroidler

Kas Kazanç 10mg Oral Turinabol Tabletler Vücut Geliştirme İçin Anabolik steroidler

Muscle Gain 10mg Oral Turinabol Tablets Anabolic steroids For Bodybuilding
Muscle Gain 10mg Oral Turinabol Tablets Anabolic steroids For Bodybuilding

Büyük resim :  Kas Kazanç 10mg Oral Turinabol Tabletler Vücut Geliştirme İçin Anabolik steroidler En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shaanxi, Çin
Marka adı: ChenFeng
Sertifika: GMP, ISP9000
Model numarası: CF-Turinabol

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kutu
Fiyat: Depends on quantity
Ambalaj bilgileri: Anavar 25mg*100tablet
Teslim süresi: 1 ~ 3 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000 kutu/ay
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

10mg Oral Turinabol Tabletler

,

Kas Kazanç Oral Turinabol Tabletleri

,

Anabolik Steroidler Turinabol 10mg Tabletler

Oral Turinabol Kas Kazancı Anabolik steroidler Vücut Geliştirme için 10mg 100 tablet

 

Ürün Açıklaması
Turinabol ('Tbol' ve Oral Turinabol olarak da bilinen Klorodehidrometiltestosteron) aslında Dianabol'un (Methandrostenolone) değiştirilmiş bir şeklidir, bu sayede aslında Dianabol ve Clostebol'un (4-klorotestosteron) kimyasal yapılarının bir kombinasyonudur.Bu nedenle gerçek kimyasal adı 4-klorodehidrometiltestosterondur.Kimyasal yapısındaki değişiklikler, aromatize olmamasına ve ayrıca çok düşük bir androjenik dereceye sahip olmasına izin verir, bu nedenle Turinabol'un 'hafif bir Dianabol' olarak adlandırılmasının nedeni budur.


Turinabol Dozajı:
Turinabol, 6'lık düşük bir androjenik derecelendirmeye ve 53'lük bir anabolik güç derecesine sahiptir, bu, yan etkileri ve kazanımları karşılaştırma açısından onu mükemmele yakın kılar.Düşük androjenik derecelendirme gibi nedenlerden dolayı sivilce, saldırganlık, öfke ve güç artışları nadirdir, ancak yoktur.Ana hormonu Dianabol ile karşılaştırıldığında, daha zayıf bir anaboliktir ve vücut geliştiriciler Oral Tbol'u kitle kazandıran bir ajan olarak görmezler.


Turinabol, Testosteronun anabolik derecesinin kabaca yarısına sahiptir, bu nedenle giriş olarak günde 40-60 mg aralığındaki dozajlar önerilir.Turinabol dozajları günde 80-100 mg'ı aşabilir, ancak vücut geliştiriciler, yan etkilerin artmaya başladığını ve kazanımların sabit kaldığını bildirmektedir.


Turinabol'un tıbbi dozları günde 5-10 mg civarındadır ve kas erimesi hastalığı olanlara verilir.Kadın tıbbi dozları günde 1 mg'dan başlar ve günlük 2.5 mg'ı (QC) geçebilir.


Tarihsel olarak, literatüre göre atletik ve vücut geliştirme ile ilgili dozajlar bize Turinabol'un Doğu Alman ağırlık kaldırma ekibi tarafından yılda 10 g (günde 27 mg) kullanıldığını gösteriyor ve bu belge aynı zamanda önde gelen Doğu Alman sprinterinin 730 mg'dan fazla uygulanmadığını da belirtiyor. yılda (günde 2 mg).


Başlangıç ​​düzeyindeki Turnabol dozları günde 30-40 mg olarak önerilirken, orta düzey kullanıcılar günde 50-80 mg kullanabilir.Gelişmiş ve profesyonel vücut geliştiriciler, günde 80-100 mg artı kullanabilir, bazı forumlar 150 mg'lık dozların kullanıldığını bildirmektedir.Bununla birlikte, bu daha aşırı dozlar yan etkilere neden olabilir ve diğer androjenler daha iyi kazanımlarla kullanılabilir.


Kadın Turinabol dozları günde 5-10 mg arasındadır.Aşırı dozlarda kadınlarda steroid kötüye kullanımı, kalıcı virilizasyon semptomlarına, akne, saldırganlık ve erkekleştirici etkilere neden olabilir.


Turinabol'un yarı ömrü 16 saattir.Bu, diğer oral androjenlerle karşılaştırıldığında uzun olarak kabul edilir.Tbol ile yapısal olarak yakından ilişkili olan Dianabol, örneğin 4.5-6 saatlik bir yarı ömre sahiptir.Bu uzun yarı ömrün bir sonucu olarak, Tbol dozlarını günde iki defaya bölmek gerekli değildir, ancak steroid kullanıcısı tam günlük dozu günde bir kez alabilir.

Kas Kazanç 10mg Oral Turinabol Tabletler Vücut Geliştirme İçin Anabolik steroidler 0
Turinabol Döngüleri ve Kullanımları:
Tbol genellikle diğer anabolik steroidlerle kombinasyon halinde istiflenir, bunun nedeni hafif bir bileşik olması ve kullanıcılarda doğal testosteron seviyelerini düşürmesidir.Turinabol, steroidlerin en anabolik veya androjenik değildir, bu nedenle kütle kazandıran ajanlar Tbol'a tercih edilir.Bu nispeten hafif anabolik, kesme aşamaları, yağ kaybı dönemleri ve yarışma öncesi vücut geliştirme sırasında kullanılır.


Turinabol döngüleri, oral yoldan 6-8 hafta boyunca günde 40-60 mg arasında tek başına çalıştırmaktan oluşabilir.Bu, güçte, yağsız kasta güzel bir artış sağlayacak ve steroid kullanıcısının kalori açığındayken kas kütlesini korumasına izin verecektir.Hedef vücut yağının %10'unun altına inmek olduğunda, protein yıkımını önlemek çok ihtiyaç duyulan bir silahtır.


Oral Turinabol'ün daha gelişmiş yığınları, aşağıdakiler gibi diğer bileşikler anlamına gelebilir;Testosteron sinerjik etkiler için kullanılabilir.Kısa ve uzun esterli Testosteron preparatları kullanılabilir.8 hafta boyunca günde 60 mg Turinabol ile her gün 100 mg enjekte edilen Testosteron Propionat, yağsız kas kütlesi ve yaz için diyet için mükemmel bir yığındır.


Örneğin, 12 hafta boyunca Testosteron Enanthate kullanarak daha uzun Testosteron döngüleri sırasında, Testosteron "etkinleşirken" ilk 4-6 hafta oral olarak verilir.Bu, stabil kan plazma seviyelerinin zirvede olduğu ve kas kütlesi ve protein sentezindeki kazanımların en yüksek olduğu zamanlar için kullanılan bir terimdir.

 

İlgili Oral Ürün

anavar 25mg*100`s
anavar 50mg*100`s
winstrol 50mg*100`s
winstrol 10mg*100`s
proviron(Mesterolon) 50mg*100`s
dianabol 25mg*100`s
turinabol 40mg*100`s
aromasin (eksemestan) 25mg*100`s
anadroL 50mg*100`s
klozet 50mg*100`s
nolvadex(Tamoksifen) 20mg*100`s
arimideks(anastrozol) 1mg*100`s
clenbutrol 40ug * 100`s
2,4-dnp 200mg*50s
halotestin(Fluoksimesteron) 10mg*100`s
cialis 20mg*100`s
t3 50mcg*100`s
horoz bombaları 20mg+50mg (20mgcials+50mg viager)*100`s
metil testi 10mg*100`s
Viagra 100mg*100`s
letrozol(femara) 2.5mg * 100`s
süperdrol (Methasteron) 10mg*100`s
dostineks 0.5mg*25'ler

İletişim bilgileri
Xian ChenFeng Biotech Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin